27.03.2023

Kończymy Suzuki Moto Roadshow i... zapraszamy po nowe motocykle!

W marcu w salonach z motocyklami w Gdańsku, Warszawie, Krakowie i w Tychach zaprezentowaliśmy dwa nowe Suzuki – GSX-8S oraz V-Strom 800DE. Chętni mogli obejrzeć z bliska nowości z targów EICMA, a także zapisać się na jazdy testowe. Sprzedaż premierowych motocykli już się rozpoczęła, a ich dostawy planujemy już za kilka tygodni, na start nowego sezonu motocyklowego. Oprócz wspomnianych dwóch motocykli klas Naked (GSX-8S) oraz Adventure (V-Strom 800DE) rychle spodziewamy się również pięciu pozostałych tegorocznych nowości (3 skutery 125 cm3, nowa odsłona V-Stroma 1050 i 1050 DE). Gama Suzuki została tym samym uzupełniona, a ceny przy okazji tak dobraliśmy, żeby każdy mógł znaleźć motocykl w swoim budżecie! Zachęcamy, żeby odwiedzać punkty sprzedaży Suzuki Motor Poland (pełna lista https://suzuki.pl/moto/dealerzy).

Wracając do ostatniego punktu naszej prezentacyjnej podróży. Ambasadorzy marki Suzuki, Jarosław Maznas i Rafał Jemielita, odwiedzili Tychy i znajdujący się tam salon Dos Toros. W planach była prezentacja z udziałem eksperta, Michała Brzozowskiego, na co dzień redaktora naczelnego portalu Motovoyager.net. Niestety, z powodu choroby nastąpiła zmiana prowadzącego. W Tychach o swoich wrażeniach z jazdy opowiadał w jego zastępstwie inny dziennikarz, redaktor naczelny serwisu jednoślad.pl Piotr Ganczarski. Obydwaj dziennikarze uczestniczyli w testach Suzuki V-Strom 800DE na Sardynii, więc podobnie jak wcześniej była to relacja z pierwszej ręki. Piotr i Michał, dosłownie za kilka dni, polecą do Francji, żeby sprawdzić jak prowadzi się „naked” GSX-8S. Do ich wrażeń na pewno wrócimy.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę www.suzuki.pl lub na social media Suzuki.

21.09.2023

Specjalna edycja SUV-a Suzuki na 35-lecie modelu Vitara

Suzuki Motor Poland do oferty krajowych salonów wprowadza nowe samochody ze specjalnej odmiany Vitara 35th Anniversary Special Edition.

Dowiedz się więcej
18.09.2023

Na gali Suzuki Boxing Night w Kolnie Polacy pokonali liderów Bundesligi 18:2

Ostatnia gala boksu Suzuki Boxing Night w Kolnie była okazją do konfrontacji kadry polskich pięściarek i pięściarzy z liderem bokserskiej Bundesligi, klubem BC Traktor Schwerin.

Dowiedz się więcej
13.09.2023

Pierwszy sezon Suzuki Marine Academy na finiszu

W najbliższy weekend kończy się tegoroczna Suzuki Marine Academy.

Dowiedz się więcej
12.09.2023

Suzuki Boxing Night wraca do ringu po wakacyjnej przerwie

W piątek 15 września o godz. 20.00 w hali sportowej w Kolnie przy ulicy Wincentego Witosa 17 odbędzie się 23 gala boksu Suzuki Boxing Night. Pięściarki i pięściarze reprezentujący Polskę będą walczyć z mistrzami Niemiec. Podczas imprezy odbędą się dwa pojedynki kobiet oraz osiem pojedynków mężczyzn w ramach boksu olimpijskiego. Transmisja z gali Suzuki Boxing Night w TVP Sport od godz. 20.00

Dowiedz się więcej